06-04-2019| Westlicht on tour! Belevingsdag,vele mini workshops.

Wat geweldig dat we de lokalen en hal van de Kohnstammschool te Goes mogen gebruiken voor onze Belevingsdag **

‘t Westlicht On Tour.
Een hele dag vele mini workshops volgen in 3 verschillende lokalen. Deze dag is gepland op zaterdag 6 april a.s. Een echte belevingsdag vol nieuwe ervaringen, nieuwe ontmoetingen en gezelligheid.

Zet het in je agenda!

Vele docenten/ therapeuten/gespreksleiders verzorgen deze dag een GRATIS te volgen mini- workshop/activiteit. Alles rondom welzijn, lichamelijke en geestelijke gezondheid, creativiteit, bewustwording, spiritualiteit.

Deze dag start om 11 uur en duurt tot 17 uur.
Ieder uur starten er in 3 ruimtes 3 nieuwe activiteiten.
Natuurlijk wordt er deze dag gezorgd voor koffie/ thee/ broodjes, we richten hier de hal op school voor in. 🙂
Bij binnenkomst ontvangt iedereen het complete programma, zodat je voor de hele dag jouw keuzes kan maken.

We vragen per dag 5 euro entree, dit om alle kosten wat te dekken (flyer/ druk werk, enz enz)

Wanneer : Zaterdag 6 April 2019
Waar: Prof. Dr. Kohnstammschool, Reigerstraat 1, 4461 RE Goes.
Tijd: 11 uur tot 17 uur
Entree : 5 euro per dag . Kassa gewoon bij de voordeur.  Je hoeft niet vooraf een kaartje/ ticket te kopen.
Het volgen van de workshops is dan verder gratis.
De vele workshops zijn vooral bedoeld voor volwassenen.

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Astrid Esser: Engelen Channeling en Meditatie
Elma Noordzij: Thuis in mn lijf
Mieke Boot : Intuitieve workshop
Milena Pajic: Mediteren kun je leren
Ria Walrave: Familieopstelling
Ilze Abramsen: titel workshop nog in te vullen
Esther Baruch: Workshop creatieve coaching
Nathalie de Kraker: Reiki workshop
Jolande Meijer en Huub Schols: Workshop energetische communicatie
Marie Jose Capello: Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik?
Margaretha Gieles: Helderziende waarnemingen/ paranormaal uur.
Pieter Minnaard: Tai-chi en qi gong les
Joke den Engelse: Kennismaken met hypnose
Clasien Elenbaas: “lezen”Soul collage kaarten
Mary Minnaard: Het geheim van de tarotkaart
Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwencirkel. Wij staan samen sterk.

We ontmoeten elkaar dan*

Hartegroet team t Westlicht

info@twestlicht.nl

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen

Het programma van onze Belevingsdag op de Kohnstamm school is bekend:
Hieronder alle workshops op een rij + aanvangstijden. We hopen dat je gezellig komt meedoen deze dag * ( foto is gemaakt tijdens één van onze vorige Belevingsdagen )

Programma Belevings-dag 6 april a.s. Kohnstammschool, Reigerstraat 1 te Goes

Lokaal 1
11:00 uur tot 11:50 uur : Pieter Minnaard : Tai-chi/ Qigong les
12:00 uur tot 12:50 uur : Esther Baruch : Workshop creatieve coaching
13:00 uur tot 13:50 uur : Jolande Meijer en Huub Schols : Asetwellnesshealing
14:00 uur tot 14:50 uur : Mary Minnaard : Het geheim van de Tarot kaart
15:00 uur tot 15:50 uur : Joke den Engelse : Kennismaken met Hypnose
16:00 uur tot 16:50 uur : Edith Pieterson : Workshop Manifesteren

Lokaal 2
11:00 uur tot 11:50 uur : Iris Schilperoord en Clasien Elenbaas: Vrouwenspiegel
12:00 uur tot 12:50 uur : Mieke Boot : Intuïtieve workshop
13:00 uur tot 13:50 uur : Margaretha Gieles : Paranormaal uur
14:00 uur tot 14:50 uur : Elma Noordzij : Thuis in mijn lijf
15:00 uur tot 15:50 uur : Ilze Abramsen: Voice Dialoque
16:00 uur tot 16:50 uur : Nathalie de Kraker : Reiki Workshop

Lokaal 3
11:00 uur tot 11:50 uur : Astrid Esser : Channeling en meditatie
12:00 uur tot 12:50 uur : Marie Jose Capello : Wie ben ik, wat wil ik, wat kan ik .
13:00 uur tot 13:50 uur : Clasien Elenbaas : “Lezen “ soul collage kaarten
14:00 uur tot 14:50 uur : Ria Walrave : Familie opstelling
15:00 uur tot 15:50 uur : Milena Pajic : Mediteren kun je leren.
16:00 uur tot 16:50 uur : Nog in te vullen